Bezpłatne konsultacje

Przeprowadzenie bezpłatnych konsultacji pozwala klientowi poznać możliwości nowoczesnych działań marketingowych oraz platform e-commerce, w celu dążenia do zwiększenia rozpoznawalności marki i wygenerowania wyższej wartości sprzedaży.

Posiadając ponad 12 lat doświadczenia w branży e-commerce, certyfikaty kwalifikacji oraz status partnera Allegro w zakresie kompleksowej obsługi, mamy możliwość po zapoznaniu się z modelem biznesowym danej firmy, dobrania najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

W celu umówienia konsultacji wystarczy wypełnić poniższy formularz.
Po przeanalizowaniu zagadnienia, zgłosimy się do Państwa z indywidualnie opracowanymi propozycjami.

Sprawdź nasze możliwości

Przetestuj jak możemy zwiększyć sprzedaż zwiększyć rentowność działań reklamowych zwiększyć rozpoznawalność marki zwiększyć liczbę nowych klientów
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony Prommerce Sp. z o.o. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: agencja@prommerce.pl. Odnośniki: „Warunki użytkowania”, „Polityka prywatności”