Allegro

Allegro pozwala dotrzeć do ogromnej liczby kupujących posiadając 64 procent udziału w krajowym rynku e-commerce. Liczba sprzedawców na platformie rośnie jednak w porównywanie szybkim tempie do jej rozwoju.

W naszej ocenie sukces sprzedażowy na portalu można osiągnąć łącząc konkurencyjną ofertę, dobrej jakości produkt oraz odpowiednio zaprojektowane i wdrożone działania marketingowe.

W połączeniu tych czynników można uzyskać w najszybszym termie bardzo wysoki wolumen sprzedaży zarówno wśród sprzedawców, dystrybutorów oraz producentów.

Posiadamy status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro.

Nasi przeszkoleni specjaliści uzyskali indywidualne certyfikaty kompetencji.
Posiadamy 11 lat doświadczenia w zakresie obsługi i zwiększania sprzedaży.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

 

Allegro Ads

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem sprzedaży, dążeniem do wzrostu przychodów oraz usprawnieniem obsługi klienta.

Audyt konta Allegro

Przeprowadzenie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta, ofert, branży w celu wyszukania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro
oraz sieci reklamowej Google i Facebook.
 
Praca zaczyna się od analizy oferty, branży w celu ustalenia najlepiej dobranych działań marketingowych. Projektowanie rozpoczyna się od stworzenia strategii przy wykorzystaniu planera kampanii i wybrania rodzaju reklam. Opracowanie najlepszych do promowania ofert, określenie budżetu, stawek CPC oraz konfiguracja pozostałych parametrów.
 
Kampanie uruchomione są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.
 
Oferujemy okres testowy usługi prowadzenia kampanii Allegro Ads, przez pierwsze 30 dni nie pobieramy wynagrodzenia.
Istnieje możliwość pozostawienia aktywnych kampanii prowadzonych samodzielnie.
Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki lub sklepu na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy graficznej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

od 440 zł netto miesięcznie

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie konta sprzedaży w odpowiedni sposób jest bardzo istotne z punktu widzenia wpływu na poziom sprzedaży, optymalizacji kosztów, ułatwienia pracy oraz zagwarantowania ciągłości możliwości sprzedaży na platformie Allegro. Skuteczność podejmowanych w tym zakresie działań ma bezpośredni wpływ na wiele parametrów „Jakości sprzedaży” oraz „Super Sprzedawcy”, które w znaczącym stopniu odpowiadają za pozycje wyświetlania ofert, kosztów działań marketingowych oraz ocen kupujących, przekładając się na wysokość przychodu ze sprzedaży.
 
Odpowiednie zarządzanie ofertami oraz działami marketingowymi pozwala zredukować koszty prowadzonych działań na platformie Allegro. Wprowadzenie automatyzacji w zakresie komunikacji, logistyki, księgowości pozwala na uzyskanie lepszych parametrów sprzedaży
oraz znaczącego ograniczenia czasu potrzebnego do obsługi danej ilości zamówień, dając możliwość oszczędności kosztów zatrudnienia.
 
Prommerce posiada certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia kont Allegro oraz współpracę partnerskie
z dostawcami programów pozwalających na automatyzację obsługi.
Tworzenie nowych ofert zgodnie z aktualnymi wytycznymi platformy Allegro.
Stworzenie optymalnego tytułu oferty pod względem informacyjnym oraz marketingowym.
Dobranie odpowiedniej kategorii, uzupełnienie parametrów obowiązkowych.
Rozmieszczenie treści i zdjęć w sposób zwiększający przejrzystość oferty oraz zainteresowanie kupujących.
Stworzenie czytelnego opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.

Stworzenie zdjęć prezentujących produkty w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Stworzenie kategorii produktowych oraz dopasowanie do nich ofert w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.

Stworzenie serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Zoptymalizowanie komunikacji z użytkownikiem w celu uzyskania lepszego czasu odpowiedzi na zapytania, zwiększając parametr „Jakość sprzedaży” oraz minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży.
Zastosowanie odpowiednich rozwiązań minimalizuje całkowicie ryzyko utracenia statusu „Super Sprzedawcy” przez brak odpowiedzi na zapytanie w ciągu 24 godzin.

Przedstawienie konkretnych wytycznych do podstawie dogłębnej analizy w celu zwiększenia parametru „Jakość sprzedaży” oraz statusu „Super Sprzedawca”, które przekładają się na poziom przychodu ze sprzedaży oraz kosztów działań marketingowych.

Wdrożenie automatyzacji procesów mających na celu zwiększenie szybkości reakcji ocenianej w parametrach „Jakość sprzedaży” oraz ułatwienia pracy klientowi przez minimalizację czasu pracy potrzebnej do obsługi klientów.

Wdrożenie automatyzacji procesów przesyłania danych do programu księgowego, wystawiania dokumentów sprzedażowych, drukowania dokumentów, paragonów oraz listów przewozowych, aktualizacji stanów magazynowych w celu minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży oraz minimalizacji błędów.

Cennik

od 940 zł netto miesięcznie

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.
 
Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.
 
Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.

Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.

Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.
 

Weryfikacja serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.

Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.
Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta.
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

od 1200 zł netto

Allegro

Allegro pozwala dotrzeć do ogromnej liczby kupujących posiadając 64 procent udziału w krajowym rynku e-commerce. Liczba sprzedawców na platformie rośnie jednak w porównywanie szybkim tempie do jej rozwoju.

W naszej ocenie sukces sprzedażowy na portalu można osiągnąć łącząc konkurencyjną ofertę, dobrej jakości produkt oraz odpowiednio zaprojektowane i wdrożone działania marketingowe.

W połączeniu tych czynników można uzyskać w najszybszym termie bardzo wysoki wolumen sprzedaży zarówno wśród sprzedawców, dystrybutorów oraz producentów.

Posiadamy status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro.Nasi przeszkoleni specjaliści uzyskali indywidualne certyfikaty kompetencji.

Posiadamy 11 lat doświadczenia w zakresie obsługi i zwiększania sprzedaży.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

Allegro Ads

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem sprzedaży, dążeniem do wzrostu przychodów oraz usprawnieniem obsługi klienta.

Audyt konta Allegro

Przeprowadzenie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta, ofert, branży w celu wyszukania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro
oraz sieci reklamowej Google i Facebook.
 
Praca zaczyna się od analizy oferty, branży w celu ustalenia najlepiej dobranych działań marketingowych. Projektowanie rozpoczyna się od stworzenia strategii przy wykorzystaniu planera kampanii i wybrania rodzaju reklam. Opracowanie najlepszych do promowania ofert, określenie budżetu, stawek CPC oraz konfiguracja pozostałych parametrów.
 
Kampanie uruchomione są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.
Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki lub sklepu na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy banerowej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

od 440 zł netto miesięcznie

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie konta sprzedaży w odpowiedni sposób jest bardzo istotne z punktu widzenia wpływu na poziom sprzedaży, optymalizacji kosztów, ułatwienia pracy oraz zagwarantowania ciągłości możliwości sprzedaży na platformie Allegro. Skuteczność podejmowanych w tym zakresie działań ma bezpośredni wpływ na wiele parametrów „Jakości sprzedaży” oraz „Super Sprzedawcy”, które w znaczącym stopniu odpowiadają za pozycje wyświetlania ofert, kosztów działań marketingowych oraz ocen kupujących, przekładając się na wysokość przychodu ze sprzedaży.
 
Odpowiednie zarządzanie ofertami oraz działami marketingowymi pozwala zredukować koszty prowadzonych działań na platformie Allegro. Wprowadzenie automatyzacji w zakresie komunikacji, logistyki, księgowości pozwala na uzyskanie lepszych parametrów sprzedaży
oraz znaczącego ograniczenia czasu potrzebnego do obsługi danej ilości zamówień, dając możliwość oszczędności kosztów zatrudnienia.
 
Prommerce posiada certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia kont Allegro oraz współpracę partnerskie
z dostawcami programów pozwalających na automatyzację obsługi.
Tworzenie nowych ofert zgodnie z aktualnymi wytycznymi platformy Allegro.
Stworzenie optymalnego tytułu oferty pod względem informacyjnym oraz marketingowym.
Dobranie odpowiedniej kategorii, uzupełnienie parametrów obowiązkowych.
Rozmieszczenie treści i zdjęć w sposób zwiększający przejrzystość oferty oraz zainteresowanie kupujących.
Stworzenie czytelnego opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.
Stworzenie zdjęć prezentujących produkty w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.
Stworzenie kategorii produktowych oraz dopasowanie do nich ofert w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.
Stworzenie serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Zoptymalizowanie komunikacji z użytkownikiem w celu uzyskania lepszego czasu odpowiedzi na zapytania, zwiększając parametr „Jakość sprzedaży”

oraz minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań minimalizuje całkowicie ryzyko utracenia statusu „Super Sprzedawcy” przez brak odpowiedzi na zapytanie w ciągu 24 godzin.

Przedstawienie konkretnych wytycznych do podstawie dogłębnej analizy w celu zwiększenia parametru „Jakość sprzedaży” oraz statusu „Super Sprzedawca”, które przekładają się na poziom przychodu ze sprzedaży oraz kosztów działań marketingowych.

Wdrożenie automatyzacji procesów mających na celu zwiększenie szybkości reakcji ocenianej w parametrach „Jakość sprzedaży” oraz ułatwienia pracy klientowi przez minimalizację czasu pracy potrzebnej do obsługi klientów.

Wdrożenie automatyzacji procesów przesyłania danych do programu księgowego, wystawiania dokumentów sprzedażowych, drukowania dokumentów, paragonów oraz listów przewozowych, aktualizacji stanów magazynowych w celu minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży oraz minimalizacji błędów.

Cennik

od 940 zł netto miesięcznie

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.
 
Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.
 
Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.
Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.
Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.
Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.
 

Weryfikacją serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.
Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.
Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta.
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

od 1200 zł netto

Allegro

Allegro pozwala dotrzeć do ogromnej liczby kupujących posiadając 64 procent udziału w krajowym rynku e-commerce. Liczba sprzedawców na platformie rośnie jednak w porównywanie szybkim tempie do jej rozwoju.

W naszej ocenie sukces sprzedażowy na portalu można osiągnąć łącząc konkurencyjną ofertę, dobrej jakości produkt oraz odpowiednio zaprojektowane i wdrożone działania marketingowe.

W połączeniu tych czynników można uzyskać w najszybszym termie bardzo wysoki wolumen sprzedaży zarówno wśród sprzedawców, dystrybutorów oraz producentów.

Allegro Ads

Posiadamy status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro.

Nasi przeszkoleni specjaliści uzyskali indywidualne certyfikaty kompetencji.
Posiadamy 11 lat doświadczenia w zakresie obsługi i zwiększania sprzedaży.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem sprzedaży, dążeniem do wzrostu przychodów oraz usprawnieniem obsługi klienta.

Audyt konta Allegro

Przeprowadzenie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta, ofert, branży w celu wyszukania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro
oraz sieci reklamowej Google i Facebook.
 
Praca zaczyna się od analizy oferty, branży w celu ustalenia najlepiej dobranych działań marketingowych. Projektowanie rozpoczyna się od stworzenia strategii przy wykorzystaniu planera kampanii i wybrania rodzaju reklam. Opracowanie najlepszych do promowania ofert, określenie budżetu, stawek CPC oraz konfiguracja pozostałych parametrów.
 
Kampanie uruchomione są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.
Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki lub sklepu na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy banerowej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

od 440 zł netto miesięcznie

Prowadzenie konta Allegro

Prowadzenie konta sprzedaży w odpowiedni sposób jest bardzo istotne z punktu widzenia wpływu na poziom sprzedaży, optymalizacji kosztów, ułatwienia pracy oraz zagwarantowania ciągłości możliwości sprzedaży na platformie Allegro. Skuteczność podejmowanych w tym zakresie działań ma bezpośredni wpływ na wiele parametrów „Jakości sprzedaży” oraz „Super Sprzedawcy”, które w znaczącym stopniu odpowiadają za pozycje wyświetlania ofert, kosztów działań marketingowych oraz ocen kupujących, przekładając się na wysokość przychodu ze sprzedaży.
 
Odpowiednie zarządzanie ofertami oraz działami marketingowymi pozwala zredukować koszty prowadzonych działań na platformie Allegro. Wprowadzenie automatyzacji w zakresie komunikacji, logistyki, księgowości pozwala na uzyskanie lepszych parametrów sprzedaży
oraz znaczącego ograniczenia czasu potrzebnego do obsługi danej ilości zamówień, dając możliwość oszczędności kosztów zatrudnienia.
 
Prommerce posiada certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia kont Allegro oraz współpracę partnerskie
z dostawcami programów pozwalających na automatyzację obsługi.
Tworzenie nowych ofert zgodnie z aktualnymi wytycznymi platformy Allegro.
Stworzenie optymalnego tytułu oferty pod względem informacyjnym oraz marketingowym.
Dobranie odpowiedniej kategorii, uzupełnienie parametrów obowiązkowych.
Rozmieszczenie treści i zdjęć w sposób zwiększający przejrzystość oferty oraz zainteresowanie kupujących.
Stworzenie czytelnego opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.

Stworzenie zdjęć prezentujących produkty w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.

Weryfikacja serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Zoptymalizowanie komunikacji z użytkownikiem w celu uzyskania lepszego czasu odpowiedzi na zapytania, zwiększając parametr „Jakość sprzedaży” oraz minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań minimalizuje całkowicie ryzyko utraceniastatusu „Super Sprzedawcy” przez brak odpowiedzi na zapytanie w ciągu 24 godzin.

Przedstawienie konkretnych wytycznych do podstawie dogłębnej analizy w celu zwiększenia parametru „Jakość sprzedaży” oraz statusu „Super Sprzedawca”, które przekładają się na poziom przychodu ze sprzedaży oraz kosztów działań marketingowych.

Wdrożenie automatyzacji procesów mających na celu zwiększenie szybkości reakcji ocenianej w parametrach „Jakość sprzedaży” oraz ułatwienia pracy klientowi przez minimalizację czasu pracy potrzebnej do obsługi klientów.

Wdrożenie automatyzacji procesów przesyłania danych do programu księgowego, wystawiania dokumentów sprzedażowych, drukowania dokumentów, paragonów oraz listów przewozowych, aktualizacji stanów magazynowych w celu minimalizacji czasu pracy potrzebnej do obsługi sprzedaży oraz minimalizacji błędów.

Cennik

od 940 zł netto miesięcznie

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.
 
Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.
 
Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.
Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.
Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.

Weryfikacja serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.

Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.

Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

od 1200 zł netto