Allegro

Allegro jest największą platformą e-commerce w Polsce, pozwalając dotrzeć do ogromnej liczby kupujących.

Rozwój platformy oraz całego rynku e-commerce powoduje, że liczba sprzedawców rośnie jednak w podobnie szybkim tempie. Dlatego uzyskanie sukcesu w sprzedaży, zwiększanie przychodów przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu kosztów wymaga kompleksowego działania w zakresie dbania o konkurencyjność ofert, wysoki poziom ocen jakości sprzedaży konta oraz odpowiednio dobrane działania marketingowe.

Prommerce posiada status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro w zakresie kompleksowej obsługi.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w zakresie obsługi Allegro i zwiększania wartości sprzedaży oraz przeszkolonych specjalistów z indywidualnymi certyfikatami kompetencji.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

Allegro Ads

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Zarządzanie promowaniem ofert

Prowadzenie wszystkich czynności dotyczących zarządzania promowaniem ofert oraz ich udziałem w programach Allegro.

Audyt konta Allegro

Wykonanie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta oraz ofert Allegro w celu wyszukiwania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklamy pozwalające na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro oraz sieci reklamowej Google i Facebook.

Podstawowymi elementami przed rozpoczęciem skutecznej emisji reklam jest posiadanie konkurencyjnych ofert oraz wysokiej jakości sprzedaży konta Allegro. Posiadając spełnione podstawowe elementy, sukces kampanii jest zależny od odpowiedniej optymalizacji stawek, w tym celu tworzymy zaawansowane struktury kampanii pozwalające na wykonywanie szczegółowej optymalizacji każdej z grup reklamowych pod kątem wysokości stawek CPC lub CPM oraz miejsc emisji reklam.

Wzrost liczby reklamodawców Allegro Ads oraz wysokości stawek powoduje, że wygenerowanie wysokich wartości sprzedaży z zachowaniem odpowiedniego parametru rentowności wykonywanych działań w wielu branżach jest możliwy tylko przy zaawansowanej optymalizacji prowadzonych kampanii.

Prowadząc kampanie dla klientów zaczynami od analizy ofert oraz branży w celu uzyskania możliwie największej ilości informacji oraz dobrania najlepszych działań reklamowych. Proces rozpoczyna się od opracowania strategii przy wykorzystaniu planera kampanii, zaprojektowania struktury grup reklamowych, wybraniu rodzaju reklam dla danych ofert, a następnie określenie budżetu oraz strategii stawek i miejsc emisji reklam.

Uruchomione kampanie są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie kampanii produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro oraz pozostałych miejscach emisji.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach, zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki produktów lub sklepu oraz reklamowania nowych produktów na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy graficznej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

8% budżetu reklamowego (minimum 460,00 zł netto miesięcznie)

Zarządzanie promowaniem ofert

Działania marketingowe pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami wyszukiwania niepromowanego oraz możliwość prezentacji oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Prowadząc usługę zarządzania promowaniem ofert zaczynamy od uzyskania możliwie największej ilości informacji od klienta w celu opracowania kompleksowej strategii marketingowej. Ustalamy dobór odpowiednich ofert oraz rodzaj ich promowania w danym okresie.

Uruchomione promowania są stale monitorowane pod względem rezultatów oraz modyfikowane zgodnie z ustaloną strategią marketingową. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania możliwie największej ilości kupujących w każdej ofercie co przekłada się na zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz pozycji ofert w wynikach wyszukiwania Allegro.

Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.
Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.
Oferta jest dodatkowo podświetlona oraz pogrubiona dla lepszego zwrócenia uwagi potencjalnego klienta.

Promowanie pozwalające na wyróżnienie ofert na stronie działu w którym jest wystawiona. Oferta znajdzie się w specjalnej galerii z promowanymi ofertami.
Zostanie zaprezentowana miniatura, cena oraz opis.
Promowanie na stronie działu może być wzmocnieniem opcji promowania lub alternatywną formą wyróżnienia oferty.

Program przeznaczony dla najlepiej sprzedających się ofert.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia HIT na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla  ofert posiadających obniżoną cenę w ramach promocji do 90 dni.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Okazja na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla nowych ofert, opublikowanych na Allegro nie później niż 6 miesięcy temu.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Nowość na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla ofert w obniżonej cenie, posiadających aktywny Smart!
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Smart! Week na liście ofert i na stronie oferty oraz dodatkowe obniżenie ceny towaru ze strony Allegro.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.
 
Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.
 
Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.

Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.

Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.
 

Weryfikacja serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.

Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.
Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta.
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

1 200,00 zł netto

Wyniki prowadzonych działań

Prowadząc usługi dla naszych klientów wkładamy duże zaangażowanie w celu wypracowania możliwie najlepszych rezultatów.
0 lat

Doświadczenia w obsłudze Allegro

do 0 %

Zwiększenie sprzedaży z kampanii Allegro Ads

do 0

Zwroty z inwestycji w kampaniach Allegro Ads

Allegro

Allegro jest największą platformą e-commerce w Polsce, pozwalając dotrzeć do ogromnej liczby kupujących.

Rozwój platformy oraz całego rynku e-commerce powoduje, że liczba sprzedawców rośnie jednak w podobnie szybkim tempie. Dlatego uzyskanie sukcesu w sprzedaży, zwiększanie przychodów przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu kosztów wymaga kompleksowego działania w zakresie dbania o konkurencyjność ofert, wysoki poziom ocen jakości sprzedaży konta oraz odpowiednio dobrane działania marketingowe.

Prommerce posiada status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro w zakresie kompleksowej obsługi.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w zakresie obsługi Allegro i zwiększania wartości sprzedaży oraz przeszkolonych specjalistów z indywidualnymi certyfikatami kompetencji.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

Allegro Ads

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Zarządzanie promowaniem ofert

Prowadzenie wszystkich czynności dotyczących zarządzania promowaniem ofert oraz ich udziałem w programach Allegro.

Audyt konta Allegro

Wykonanie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta oraz ofert Allegro w celu wyszukiwania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklamy pozwalające na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro oraz sieci reklamowej Google i Facebook.

Podstawowymi elementami przed rozpoczęciem skutecznej emisji reklam jest posiadanie konkurencyjnych ofert oraz wysokiej jakości sprzedaży konta Allegro. Posiadając spełnione podstawowe elementy, sukces kampanii jest zależny od odpowiedniej optymalizacji stawek, w tym celu tworzymy zaawansowane struktury kampanii pozwalające na wykonywanie szczegółowej optymalizacji każdej z grup reklamowych pod kątem wysokości stawek CPC lub CPM oraz miejsc emisji reklam.

Wzrost liczby reklamodawców Allegro Ads oraz wysokości stawek powoduje, że wygenerowanie wysokich wartości sprzedaży z zachowaniem odpowiedniego parametru rentowności wykonywanych działań w wielu branżach jest możliwy tylko przy zaawansowanej optymalizacji prowadzonych kampanii.

Prowadząc kampanie dla klientów zaczynami od analizy ofert oraz branży w celu uzyskania możliwie największej ilości informacji oraz dobrania najlepszych działań reklamowych. Proces rozpoczyna się od opracowania strategii przy wykorzystaniu planera kampanii, zaprojektowania struktury grup reklamowych, wybraniu rodzaju reklam dla danych ofert, a następnie określenie budżetu oraz strategii stawek i miejsc emisji reklam.

Uruchomione kampanie są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.

Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie kampanii produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.

Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro oraz pozostałych miejscach emisji.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach, zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki produktów lub sklepu oraz reklamowania nowych produktów na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy graficznej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

8% budżetu reklamowego (minimum 460,00 zł netto miesięcznie)

Zarządzanie promowaniem ofert

Działania marketingowe pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami wyszukiwania niepromowanego oraz możliwość prezentacji oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Prowadząc usługę zarządzania promowaniem ofert zaczynamy od uzyskania możliwie największej ilości informacji od klienta w celu opracowania kompleksowej strategii marketingowej. Ustalamy dobór odpowiednich ofert oraz rodzaj ich promowania w danym okresie.

Uruchomione promowania są stale monitorowane pod względem rezultatów oraz modyfikowane zgodnie z ustaloną strategią marketingową. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania możliwie największej ilości kupujących w każdej ofercie co przekłada się na zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz pozycji ofert w wynikach wyszukiwania Allegro.

Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.

Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.
Oferta jest dodatkowo podświetlona oraz pogrubiona dla lepszego zwrócenia uwagi potencjalnego klienta.

Promowanie pozwalające na wyróżnienie ofert na stronie działu w którym jest wystawiona. Oferta znajdzie się w specjalnej galerii z promowanymi ofertami.
Zostanie zaprezentowana miniatura, cena oraz opis.
Promowanie na stronie działu może być wzmocnieniem opcji promowania lub alternatywną formą wyróżnienia oferty.

Program przeznaczony dla najlepiej sprzedających się ofert.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia HIT na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla ofert posiadających obniżoną cenę w ramach promocji do 90 dni.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Okazja na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla nowych ofert, opublikowanych na Allegro nie później niż 6 miesięcy temu.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Nowość na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla ofert w obniżonej cenie, posiadających aktywny Smart!
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Smart! Week na liście ofert i na stronie oferty oraz dodatkowe obniżenie ceny towaru ze strony Allegro.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.
 
Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.
 
Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.
Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.
Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.
Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.
 

Weryfikacją serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.
Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.
Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta.
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

1 200,00 zł netto

Wyniki prowadzonych działań

Prowadząc usługi dla naszych klientów wkładamy duże zaangażowanie w celu wypracowania możliwie najlepszych rezultatów.
0 lat

Doświadczenia w obsłudze Allegro

do 0 %

Zwiększenie sprzedaży z kampanii Allegro Ads

do 0

Zwroty z inwestycji w kampaniach Allegro Ads

Allegro

Allegro jest największą platformą e-commerce w Polsce, pozwalając dotrzeć do ogromnej liczby kupujących.

Rozwój platformy oraz całego rynku e-commerce powoduje, że liczba sprzedawców rośnie jednak w podobnie szybkim tempie. Dlatego uzyskanie sukcesu w sprzedaży, zwiększanie przychodów przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu kosztów wymaga kompleksowego działania w zakresie dbania o konkurencyjność ofert, wysoki poziom ocen jakości sprzedaży konta oraz odpowiednio dobrane działania marketingowe.

Allegro Ads

Prommerce posiada status oficjalnej agencji partnerskiej Allegro w zakresie kompleksowej obsługi.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w zakresie obsługi Allegro i zwiększania wartości sprzedaży oraz przeszkolonych specjalistów z indywidualnymi certyfikatami kompetencji.

Kierujemy się zasadą, że wypracowanie sukcesu i zadowolenia z wyników naszego klienta, gwarantuje nam długoterminową współpracę. Dlatego możemy się pochwalić tak wysokim wynikiem przedłużania umów naszych klientów.

Kampanie Allegro Ads

Stworzenie oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklam sponsorowanych pozwalających na zwiększenie sprzedaży oraz widoczności marki.

Zarządzanie promowaniem ofert

Prowadzenie wszystkich czynności dotyczących zarządzania promowaniem ofert oraz ich udziałem w programach Allegro.

Audyt konta Allegro

Wykonanie dokładnej weryfikacji każdego elementu konta oraz ofert Allegro w celu wyszukiwania punktów, których poprawa przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kampanie Allegro Ads

Reklamy pozwalające na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro oraz sieci reklamowej Google i Facebook.

Podstawowymi elementami przed rozpoczęciem skutecznej emisji reklam jest posiadanie konkurencyjnych ofert oraz wysokiej jakości sprzedaży konta Allegro. Posiadając spełnione podstawowe elementy, sukces kampanii jest zależny od odpowiedniej optymalizacji stawek, w tym celu tworzymy zaawansowane struktury kampanii pozwalające na wykonywanie szczegółowej optymalizacji każdej z grup reklamowych pod kątem wysokości stawek CPC lub CPM oraz miejsc emisji reklam.

Wzrost liczby reklamodawców Allegro Ads oraz wysokości stawek powoduje, że wygenerowanie wysokich wartości sprzedaży z zachowaniem odpowiedniego parametru rentowności wykonywanych działań w wielu branżach jest możliwy tylko przy zaawansowanej optymalizacji prowadzonych kampanii.

Prowadząc kampanie dla klientów zaczynami od analizy ofert oraz branży w celu uzyskania możliwie największej ilości informacji oraz dobrania najlepszych działań reklamowych. Proces rozpoczyna się od opracowania strategii przy wykorzystaniu planera kampanii, zaprojektowania struktury grup reklamowych, wybraniu rodzaju reklam dla danych ofert, a następnie określenie budżetu oraz strategii stawek i miejsc emisji reklam.

Uruchomione kampanie są stale monitorowane i optymalizowane przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Proces ten jest powtarzany w każdym dniu roboczym. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania największego przychodu ze sprzedaży za pośrednictwem kampanii Allegro Ads przy jednoczesnym stałym minimalizowaniu kosztów ich prowadzenia w celu uzyskania najwyższego wyniku zwrotu z inwestycji.

Reklama pozwalająca na wyświetlenie ofert przed wynikami wyszukiwania oraz w pozostałych bardziej widocznych miejscach platformy Allegro.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w formie kampanii produktowej w wyszukiwarce Google. Oferta prezentowana jest na samej górze wyników, prezentując zdjęcie oraz cenę produktu.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie ofert w różnych miejscach platformy Facebook.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach oraz zwiększenie przychodu ze sprzedaży.
Reklama rozliczana w modelu PPC – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawka po kliknięciu użytkownika w link i przekierowania go do oferty sprzedawcy.
Reklama pozwalająca na wyświetlanie banerów reklamowych przed wynikami wyszukiwania na platformie Allegro oraz pozostałych miejscach emisji.
Kampania pozwala na zwiększenie ruchu w ofertach, zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.
Bardzo dobrze sprawdza się do budowania i rozwijania świadomości marki produktów lub sklepu oraz reklamowania nowych produktów na rynku.
Reklama rozliczana w modelu CPM – opłata naliczana zgodnie z ustawioną stawką co 1000 wyświetleń.
 
Rodzaje reklamy graficznej:
Szablonowa – logo, krótkie hasło reklamowe, dwie dynamicznie dobierane oferty
Banerowa – baner graficzny prezentujący markę, sklep lub kategorię ofert
Reklama na stronie głównej – baner graficzny dostosowany do wyświetlania w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro

Cennik

8% budżetu reklamowego (minimum 460,00 zł netto miesięcznie)

Zarządzanie promowaniem ofert

Działania marketingowe pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami wyszukiwania niepromowanego oraz możliwość prezentacji oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Prowadząc usługę zarządzania promowaniem ofert zaczynamy od uzyskania możliwie największej ilości informacji od klienta w celu opracowania kompleksowej strategii marketingowej. Ustalamy dobór odpowiednich ofert oraz rodzaj ich promowania w danym okresie.

Uruchomione promowania są stale monitorowane pod względem rezultatów oraz modyfikowane zgodnie z ustaloną strategią marketingową. Wszystkie prace wykonywane są w celu uzyskania możliwie największej ilości kupujących w każdej ofercie co przekłada się na zwiększenie przychodu ze sprzedaży oraz pozycji ofert w wynikach wyszukiwania Allegro.

Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.

Promowanie pozwalające na wyświetlanie ofert przed wynikami niepromowanymi w wyszukiwarce Allegro.
Oferta jest dodatkowo podświetlona oraz pogrubiona dla lepszego zwrócenia uwagi potencjalnego klienta.

Promowanie pozwalające na wyróżnienie ofert na stronie działu w którym jest wystawiona. Oferta znajdzie się w specjalnej galerii z promowanymi ofertami.
Zostanie zaprezentowana miniatura, cena oraz opis.
Promowanie na stronie działu może być wzmocnieniem opcji promowania lub alternatywną formą wyróżnienia oferty.

Program przeznaczony dla najlepiej sprzedających się ofert.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia HIT na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla ofert posiadających obniżoną cenę w ramach promocji do 90 dni.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Okazja na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla nowych ofert, opublikowanych na Allegro nie później niż 6 miesięcy temu.
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Nowość na liście ofert i na stronie oferty.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Program przeznaczony dla ofert w obniżonej cenie, posiadających aktywny Smart!
Pozwala na uzyskanie oznaczenia Smart! Week na liście ofert i na stronie oferty oraz dodatkowe obniżenie ceny towaru ze strony Allegro.
Szansa na prezentacje oferty w miejscach promocyjnych Allegro.

Audyt konta

Uzyskanie wysokiego wyniku sprzedaży na portalu Allegro to połączenie odpowiedniego produktu oraz jakości obsługi.

Sprzedawca chcąc prowadzić sprzedaż na portalu Allegro musi spełnić określone wymagania dotyczące ofert produktów. W celu uzyskania najlepszych wyników w branży należy wprowadzić dodatkowe aspekty wpływające pozytywnie na algorytmy trafności Allegro, które odpowiadają za pozycje wyświetlania się ofert w wynikach wyszukiwania, przekładając się bezpośrednio na poziom sprzedaży.

Ponieważ nie wszyscy zleceniodawcy zdają sobie sprawę z wymagań portalu oraz dodatkowych wytycznych, proponujemy działanie w formie audytu konta Allegro w celu wskazania wszystkich elementów, których poprawa powinna w znaczącym stopniu podnieść sprzedaż oraz widoczność ofert.

Weryfikacja czytelności opisu oferty zapewniającego zainteresowanie kupujących oraz zgodność z zasadami platformy Allegro.
Weryfikacja zdjęć prezentujących produkty pod względem prezentacji produktu w możliwie największym wymiarze i rozdzielczości z zachowaniem wytycznych platformy Allegro.

Weryfikacja kategorii pod względem dopasowania ofert oraz ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie.

Weryfikacja serii produktowych wraz z grafiką w celu ułatwienia poruszania się użytkownika po ofercie oraz zwiększenia przychodu z cross selling.

Weryfikacja szczegółowa wszystkich elementów składających się na parametr „Jakość sprzedaży”.

Weryfikacja danej branży oraz działań konkurencji w celu dopasowania wytycznych do danego sektora oraz działań pozostałych sprzedawców.

Wskazanie wszystkich elementów, których optymalizacja pozwoli na uzyskanie wyższego przychodu ze sprzedaży, ograniczenia kosztów oraz ułatwienia obsługi konta
Opracowanie dokładnych i zrozumiałych wytycznych dotyczących całego procesu przeprowadzenia audytu.
Przygotowanie instrukcji wprowadzenia danych rekomendacji.

Przedstawienie klientowi wszystkich informacji pozyskanych w procesie przeprowadzania audytu.
Przeprowadzenie konsultacji mających na celu dokładne omówienie każdego punktu przygotowanego dokumentu oraz omówienie wytycznych dotyczących prowadzenia proponowanych zmian.

Cennik

1200,00 zł netto

Wyniki prowadzonych działań

Prowadząc usługi dla naszych klientów wkładamy duże zaangażowanie w celu wypracowania możliwie najlepszych rezultatów.
0 lat

Doświadczenia w obsłudze Allegro

do 0 %

Zwiększenie sprzedaży z kampanii Allegro Ads

do 0

Zwroty z inwestycji w kampaniach Allegro Ads